CO TO JEST IPL? - Beauty Center Szczecin
Volcano Asencin in Ometepe, Nicaragua.
Volcano Asencin in Ometepe, Nicaragua.

CO TO JEST IPL?

IPL URZĄDZENIE NAJNOWSZEJ GENERACJI

IPL (Intense Pulse Light), czyli intensywny impuls świata to nowość stosowana w medycynie estetycznej i kosmetologii.

 

IPL podawany jestczęsto jako "laser IPL" choć właściwie nie jest laserem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Światło lasera jest spolaryzowaną, spójną - uporządkowaną w jednym kierunku wiązką światła o jednej długości fali. Działanie IPL polega natomiast na produkcji szerokiego spektrum niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromofory zawarte w tkankach (melanina, hemoglobina). Tkanki zawierające poszczególne chromofory zostają uszkodzone w efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej czyli bez uszkadzania sąsiednich tkanek.

 

 

Firma produkująca nasz IPL ma już wiele osiągnięć dotyczących tego typu urządzeń, między innymi opatentowała kilka powszechnie stosowanych w medycynie estetycznej laserów np. Laser CO2, rubinowy.
  Na urządzeniu pracują największe kliniki w Europie między innymi największa Klinika Uniwersytecka w Niemczech, która wydaje rocznie ok. 100 mln euro na badania: www.Charite-Berlin.de


 

 

To rewelacyjna metoda:

  • Usuwa na stałe owłosienie
  • Usuwa na stałe ogólne zaczerwienienie skóry, pęknięte naczynka, zmniejsza ujścia gruczołów łojowych
  • Zwęża pory skóry
  • Likwidowiduje pierwsze oznaki starzenia, tj. plamy przebarwieniowe, drobne zmarszczki,
  • Odmładza twarz, szyję, dekolt i dłonie

Dotychczas nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych stosowania światła IPL.  Zabiegi wykonywane za pomocą IPL są wykonywane szybko, praktycznie bezboleśnie oraz nie powodują wyłączenia z normalnego trybu życia po wykonanym zabiegu. Działanie IPL zgodne jest więc z powszechnym trendem w świecie medycyny estetycznej by osiągać jak najlepsze efekty przy jak najmniejszej inwazyjności zabiegów.

 

Dostępne jest kilka rodzajów zniżek, promocyjne pakiety oraz dwa modele wyceny zabiegów, które dobieramy do osoby i problemu, mówimy o nich podczas konsultacji.

 

IPL

 

IPL najnowszej generacji!

  • Skutecznie i bezinwazyjnie usuwa wszystkie kolory włosów ze wszystkich rodzajów skóry!
  • Aktywny system chłodzenia przed i w trakcie zabiegu!
  • Technologia klinicznie sprawdzona, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty m.in. CE, FDA respektowane na całym świecie!

 


Promocje!


KRIOLIPOLIZA 300 ZŁ. 1 GODZINA 

ZOBACZ INNE PROMOCJE 


Recepcja


Kliknij na poniższy obrazek aby przejść do prezentacji recepcji

Opinie


Najważniejszym celem naszego salonu jest zadowolenie klientów. Ważna jest dla nas Twoja opinia. Jeśli masz jakieś uwagi, wnioski, rady proszę o wpisanie ich poniżej - trafią one bezpośrednio do mnie. Za wszystkie wiadomości będę bardzo wdzięczna.

Renata Kwapisz
właścicielka