Rzucanie palenia - Beauty Center Szczecin
Volcano Asencin in Ometepe, Nicaragua.
Volcano Asencin in Ometepe, Nicaragua.

Rzucanie palenia

Rzuć palenie jednym zabiegiem - 99% skuteczności!!!

 

Biorezonans to jedyna skuteczna i bezpieczna metoda rzucania palenia.

Biorezonans to terapeutyczne oddziaływanie na organizm pacjenta przy pomocy jego własnych drgań. Pacjent ma kontakt z co najmniej 2 elektrodami. Jedna z nich zbiera drgania elektromagnetyczne i wprowadza do aparatu BICOM . w separatorze ulegają one rozdzieleniu. Te, które są prawidłowe, ulegają wzmocnieniu, a nieprawidłowe są inwertowane i jako prawidłowe są doprowadzane do pacjenta przez drugą elektrodę. W ten sposób patologiczne drgania są redukowane i wygaszane, a fizjologiczne siły redukcyjne organizmu zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Tak "naprawione" biopole pacjenta doprowadza do normalizacji ustroju i ustąpienia objawów patologicznych.


 

Jak rzucić palenie?


Aby rzucić palenie wystarczy tylko jeden zabieg. Niedopałek papierosa umieszcza się w elektrodzie kubkowej. Lekarz wybiera programy eliminujące głód nikotynowy. Osoba poddająca się terapii trzyma 2 elektrody w rękach i na czole elektrodę opaskową. Po zabiegu trzeba wypić 1,5 litra wody nisko zmineralizowanej. W taki oto sposób nawet wieloletni palacze żegnają się z nałogiem. Skuteczność terapii wynosi 99% przy jednym zabiegu.
 

  • DZISIAJ JEST MODA NA NIEPALENIE
  • JUŻ PO 3 TYGODNIACH ZMIENI SIĘ TWOJA SKÓRA I WŁOSY
  • ODZYSKASZ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM

 

CENNIK:

Terapia antynikotynowa:

  • Zabieg (40 minut - 4 programy) - 99 zł

Do 2 tygodni ewentualna powtórka za 50 % ceny.

 

ZAPISY

Tel. 508 029 087 lub 91-8137476
Beauty Center ul. Kopernika 1, Szczecin


Promocje!


KRIOLIPOLIZA 300 ZŁ. 1 GODZINA 

ZOBACZ INNE PROMOCJE 


Recepcja


Kliknij na poniższy obrazek aby przejść do prezentacji recepcji

Opinie


Najważniejszym celem naszego salonu jest zadowolenie klientów. Ważna jest dla nas Twoja opinia. Jeśli masz jakieś uwagi, wnioski, rady proszę o wpisanie ich poniżej - trafią one bezpośrednio do mnie. Za wszystkie wiadomości będę bardzo wdzięczna.

Renata Kwapisz
właścicielka